Home ABB OT400DFCC3T
OT315KFCC6T
Back to products
OT400DFCC6T
OT400DFCC3T
3pol, 400A AC-23A 400V, 220kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga