Home ABB OT400DFCC6T
OT400DFCC3T
Back to products
OT630KFCC3T
OT400DFCC6T
6pol, 400A AC-23A 400V, 220kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga