Home ABB OT315KFCC6T
OT315KFCC3T
Back to products
OT400DFCC3T
OT315KFCC6T
6pol, 315A AC-23A 400V, 160kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga