Home ABB OT315KFCC3T
OT250KFCC6T
Back to products
OT315KFCC6T
OT315KFCC3T
3pol, 315A AC-23A 400V, 160kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga