Hem Siemens INTAUT3X20A S0 X TRAF 2A 100KA
INTAUT3X20A S0 X TRAF 1,6A 100KA 1L+1R
Back to products
INTAUT3X20A S0 X TRAF 20A 50KA 1L+1R
INTAUT3X20A S0 X TRAF 2A 100KA