Home ABB OTM63F4C20D400C
OTM40F4C21D400C
Back to products
OTM63F4C21D400C
OTM63F4C20D400C
4 pol., AC23 690V, AC33B, 415V, 63A toide 400VAC kontroller 20D, toide ?levalt