Home ABB OTM63F2C21D230C
OTM125F3C21D400C
Back to products
OTM63F3C21D400C
OTM63F2C21D230C
2 pol., AC23 690V, AC33B, 240V, 63A toide 400VAC kontroller 21D, toide ?levalt