Home Schneider Electric INFB160/BS(A2/A3/A4) 160A 3P FRONT CTRL
Actuator Damper LF24
Back to products
INDICATING BANKS 40MM LED BASE MOUNT 24
INFB160/BS(A2/A3/A4) 160A 3P FRONT CTRL
Compare
Add to wishlist
SKU: LV480421 Category: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Shipping & Delivery
About brand
Schneider Electric
Shipping & Delivery
Order Pickup
  • Pick up orders at Vesse 4a, Tallinn, Mon-Fri, 9:00 – 17:00.
Returns & Warranty
  • Return defective goods with original documents and purchase invoice.
  • Customer is responsible for goods until arrival at the warehouse.
  • Original packaging required for service/repair.
Warranty Period
  • Service within 14-21 days, up to 45 days if parts are ordered from abroad.
Exclusions
  • Software issues and normal wear items like batteries and bulbs.
  • Lack of purchase documentation or manufacturer’s documents.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 197
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 197
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 43521
            [filter] => raw
Related products
Compare
Mureva double two-way switch multi, grey
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva E14 bulb 230V