Home Schneider Electric EasyPact EZCV250N 4P 25KA 400/415V 225A
VRDM3910/50LWB OOIP41 OO D9K 60 2OOOOOO
Back to products
EasyPact EZCV250N 4P 25KA 400/415V 250A
EasyPact EZCV250N 4P 25KA 400/415V 225A
Compare
Add to wishlist
SKU: EZCV250N4225 Category: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Shipping & Delivery
About brand
Schneider Electric
Shipping & Delivery
Order Pickup
  • Pick up orders at Vesse 4a, Tallinn, Mon-Fri, 9:00 – 17:00.
Returns & Warranty
  • Return defective goods with original documents and purchase invoice.
  • Customer is responsible for goods until arrival at the warehouse.
  • Original packaging required for service/repair.
Warranty Period
  • Service within 14-21 days, up to 45 days if parts are ordered from abroad.
Exclusions
  • Software issues and normal wear items like batteries and bulbs.
  • Lack of purchase documentation or manufacturer’s documents.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 197
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 197
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 43521
            [filter] => raw
Related products
Compare
Mureva 2-way ctrl sw w LED multi gr
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva 2-way ctrl sw w LED surface grey
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva double rocker with lens, grey
Mureva E14 bulb 230V