Home Schneider Electric 4P4D MICROLOGIC 6.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
4P4D MICROLOGIC 5.3 E 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
Back to products
VARIABLE SPEED DRIVE IP55 1,5KW 400V/480
4P4D MICROLOGIC 6.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER