Home Schneider Electric 4P4D MICROLOGIC 5.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
LINE INDUCTANCE AC 220µH 151A IP00
Back to products
MEASURING BOARD MB15-V CT500 / VT630
4P4D MICROLOGIC 5.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
Compare
Add to wishlist
SKU: LV432094 Category: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Shipping & Delivery
About brand
Schneider Electric
Shipping & Delivery
Order Pickup
  • Pick up orders at Vesse 4a, Tallinn, Mon-Fri, 9:00 – 17:00.
Returns & Warranty
  • Return defective goods with original documents and purchase invoice.
  • Customer is responsible for goods until arrival at the warehouse.
  • Original packaging required for service/repair.
Warranty Period
  • Service within 14-21 days, up to 45 days if parts are ordered from abroad.
Exclusions
  • Software issues and normal wear items like batteries and bulbs.
  • Lack of purchase documentation or manufacturer’s documents.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 197
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 197
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 43521
            [filter] => raw
Related products
Compare
Mureva 10 sets of 2 screw hole covers gr
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva double rocker with lens, grey
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva double two-way sw surface, grey
Mureva E14 bulb 230V