Esileht ABB OT90GUUR3TZ
OT125GLCC4TZ
Back to products
OT125GUUR3TZ
OT90GUUR3TZ
3pol, 90A AC-23A 400V, 45,0kW IP65, l?biviigud ei ole komplektis, (sobib OEZXRE_) abikontaktiga