Esileht ABB OT63ETMM3TE
OT36ETMM3TE
Back to products
OT800ELCC3TZ
OT63ETMM3TE
3pol, 63A AC-23A 400V, 30,0kW IP65, 2xM32+M16 l?biviigud ei ole komplektis, abikontaktiga