Esileht ABB OT125GLCC6TZ
OT125GUUR3TZ
Back to products
OT160EVLCC3TZ
OT125GLCC6TZ
6pol, 125A AC-23A 400V, 55,0kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga