Esileht ABB OT125GLCC3TZ
OT160EVLCC6TZ
Back to products
OT125GLCC4TZ
OT125GLCC3TZ
3pol, 125A AC-23A 400V, 55,0kW IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga