Esileht ABB OT1250ELCC3TZ
OT800ELCC6TZ
Back to products
OT160EVUUR3TZ
OT1250ELCC3TZ
3pol, 1250A AC-23A 400V, 710W IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga