Forside Schneider Electric Actuator valve M22B-230V
TAP OFF UNIT 400A COMPACT NS
Back to products
RISER DISTRIBUTION LENGTH 0.8M 10 630A
Actuator valve M22B-230V
Compare
Add to wishlist
Varenummer (SKU): 8900110000 Kategori: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Forsendelse og levering
About brand
Schneider Electric
Forsendelse og levering
Afhentning af ordre
  • Afhentning af ordrer på Vesse 4a, Tallinn, man-fre, 9:00 – 17:00.
Returnering og garanti
  • Returner defekte varer med originale dokumenter og købsfaktura.
  • Kunden er ansvarlig for varerne, indtil de ankommer til lageret.
  • Original emballage kræves til service/reparation.
Garantiperiode
  • Service inden for 14-21 dage, op til 45 dage, hvis dele bestilles fra udlandet.
Udelukkelser
  • Softwareproblemer og normale sliddele som batterier og pærer.
  • Manglende købsdokumentation eller producentens dokumenter.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 422
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider-electric
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 422
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 0
            [filter] => raw
Relaterede varer
Compare
Mureva 2-way ctrl sw w LED surface grey
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva E14 bulb 230V