Strona główna Schneider Electric KT 4X1000AL BOLT ON LENGTH 2M
BSH MOTOR IEC 100MM 9,3 NM WITH KEY IP65
Back to products
MOTOR 140MM IEC 10,3NM IP54 2640W KEY
KT 4X1000AL BOLT ON LENGTH 2M
Compare
Add to wishlist
SKU: KTA1000EB420 Kategoria: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Wysyłka i dostawa
About brand
Schneider Electric
Wysyłka i dostawa
Odbiór zamówienia
Zwroty i gwarancja
  • Zwróć wadliwy towar wraz z oryginalnymi dokumentami i fakturą zakupu.
  • Klient jest odpowiedzialny za towary do momentu ich dostarczenia do magazynu.
  • Oryginalne opakowanie wymagane do serwisu/naprawy.
Okres gwarancji
  • Serwis w ciągu 14-21 dni, do 45 dni w przypadku zamówienia części z zagranicy.
Wyłączenia
  • Problemy z oprogramowaniem i normalne elementy zużywające się, takie jak baterie i żarówki.
  • Brak dokumentacji zakupu lub dokumentów producenta.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 432
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider-electric-pl
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 432
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 0
            [filter] => raw
Podobne produkty
Compare
Mureva 1 x E14 LED 230V AC, red