Hjem ABB AF12Z-30-01-21
AF12Z-30-10-20
Back to products
AF12Z-30-10-21
AF12Z-30-01-21
24-60VAC 20-60VDC, 5,5kW, AC-3: 12A, AC-1: 28A, 1NC