<oembed><version>1.0</version><provider_name>Switch Electric</provider_name><provider_url>https://switch-electric.eu/lv/</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://switch-electric.eu/lv/author/admin/</author_url><title>PSR45-600-11</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="xF6BOyaBFn"&gt;&lt;a href="https://switch-electric.eu/lv/product/psr45-600-11/"&gt;PSR45-600-11&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://switch-electric.eu/lv/product/psr45-600-11/embed/#?secret=xF6BOyaBFn" width="600" height="338" title="&#x201C;PSR45-600-11&#x201D; &#x2014; Switch Electric" data-secret="xF6BOyaBFn" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;