<oembed><version>1.0</version><provider_name>Switch Electric</provider_name><provider_url>https://switch-electric.eu/lv/</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://switch-electric.eu/lv/author/admin/</author_url><title>PSR16-600-70</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="LJd4VDMxu8"&gt;&lt;a href="https://switch-electric.eu/lv/product/psr16-600-70/"&gt;PSR16-600-70&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://switch-electric.eu/lv/product/psr16-600-70/embed/#?secret=LJd4VDMxu8" width="600" height="338" title="&#x201C;PSR16-600-70&#x201D; &#x2014; Switch Electric" data-secret="LJd4VDMxu8" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;