Home ABB OT1000BFCC3T
OT630KFCC6T
Back to products
OT200KFCC4T
OT1000BFCC3T
3pol, 1000A AC-23A 400V, 560W IP65 l?biviigud ei ole komplektis, II/C ava (sobib KIG), abikontaktiga