Home Schneider Electric Actuator valve M50B-230V
MOTOR 100MM IEC 8,4NM IP54 2150W NO KEY
Back to products
POWER KIT 3XGBT AND PCBA 37KW
Actuator valve M50B-230V
Compare
Add to wishlist
SKU: 8900210000 Category: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Piegāde
About brand
Schneider Electric
Piegāde
Pasūtījuma saņemšana
  • Pasūtījumu saņemšana: Vesse 4a, Tallina, pirmdienās-piektdienās, no plkst. 9:00 līdz 17:00.
Atgriešana un garantija
  • Atgrieziet bojātās preces ar oriģinālajiem dokumentiem un pirkuma rēķinu.
  • Klients ir atbildīgs par precēm līdz to saņemšanai noliktavā.
  • Lai veiktu apkopi/remontu, nepieciešams oriģinālais iepakojums.
Garantijas termiņš
  • Apkalpošana 14-21 dienas, līdz 45 dienām, ja detaļas tiek pasūtītas no ārzemēm.
Izņēmumi
  • Programmatūras problēmas un normāla nolietojuma elementi, piemēram, baterijas un spuldzes.
  • Iepirkuma dokumentācijas vai ražotāja dokumentu trūkums.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 429
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider-electric-lv
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 429
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 0
            [filter] => raw
Related products
Compare
Mureva 1 x E14 LED 230V AC, red
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva E14 bulb 230V