Pradžia Schneider Electric POWER CONTACTOR-LC1-F225 225A 440V 3P
VRDM3913/50LWB OOIP41 OO D4E 73 OOOOOOO
Back to products
STRAIGHT DISTRIBUTION LENGTH 5M 160 A
POWER CONTACTOR-LC1-F225 225A 440V 3P
Compare
Add to wishlist
Produkto kodas: LC1F225 Kategorija: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Pristatymas
About brand
Schneider Electric
Pristatymas
Užsakymo atsiėmimas
  • Užsakymus atsiimkite adresu Vesse 4a, Talinas, pirmadieniais-penktadieniais, 9:00-17:00 val.
Grąžinimai ir garantija
  • Grąžinkite sugedusias prekes su originaliais dokumentais ir pirkimo sąskaita faktūra.
  • Klientas atsako už prekes iki jų atvežimo į sandėlį.
  • Norint atlikti aptarnavimą ir (arba) remontą, būtina originali pakuotė.
Garantinis laikotarpis
  • Aptarnavimas per 14-21 dieną, iki 45 dienų, jei dalys užsakomos iš užsienio.
Išimtys
  • Programinės įrangos problemos ir įprasti nusidėvėjimo elementai, pvz., baterijos ir lemputės.
  • Pirkimo dokumentų arba gamintojo dokumentų trūkumas.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 430
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider-electric-lt
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 430
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 0
            [filter] => raw
Panašūs produktai
Compare
Mureva 1 x E14 LED 230V AC, red