Etusivu ABB OTM63F3C21D400C
OTM63F2C21D230C
Back to products
OXB250E3S3QB
OTM63F3C21D400C
3 pol., AC23 690V, AC33B, 415V, 63A toide 400VAC kontroller 21D, toide ?levalt