Etusivu Schneider Electric 4P4D MICROLOGIC 5.3 E 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
4P 440-550VAC 0.3-30A VIGI MB
Back to products
4P4D MICROLOGIC 6.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
4P4D MICROLOGIC 5.3 E 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
Compare
Add to wishlist
Tuotetunnus (SKU): LV432100 Osasto: Schneider Electric
Share:
  • About brand
  • Toimitus
About brand
Schneider Electric
Toimitus
Tilauksen nouto
  • Nouto tilaukset osoitteesta Vesse 4a, Tallinna, ma-pe klo 9:00-17:00.
Palautukset & takuu
  • Palauta vialliset tavarat alkuperäisten asiakirjojen ja ostolaskun kanssa.
  • Asiakas on vastuussa tavaroista varastoon saapumiseen asti.
  • Alkuperäispakkaus vaaditaan huoltoa/korjausta varten.
Takuuaika
  • Huolto 14-21 päivän kuluessa, jopa 45 päivän kuluessa, jos osat tilataan ulkomailta.
Poikkeukset
  • Ohjelmisto-ongelmat ja normaalit kuluvat osat, kuten paristot ja polttimot.
  • Ostoasiakirjojen tai valmistajan asiakirjojen puuttuminen.
Array
    [0] => WP_Term Object
            [term_id] => 425
            [name] => Schneider Electric
            [slug] => schneider-electric-fi
            [term_group] => 0
            [term_taxonomy_id] => 425
            [taxonomy] => product_cat
            [parent] => 0
            [count] => 0
            [filter] => raw
Tutustu myös
Compare
Mureva 2-way ctrl sw w LED multi gr
Schneider Electric
Add to wishlist
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva double two-way sw surface, grey
Register & Buy on B2B
Quick view
Mureva double two-way switch multi, grey
Mureva E14 bulb 230V