Etusivu Schneider Electric 4P4D MICROLOGIC 5.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER
LINE INDUCTANCE AC 220µH 151A IP00
Back to products
MEASURING BOARD MB15-V CT500 / VT630
4P4D MICROLOGIC 5.3 A 400A TRIP UNIT FOR NSX400/630 CIRCUIT BREAKER