<oembed><version>1.0</version><provider_name>Switch Electric</provider_name><provider_url>https://switch-electric.eu/de/</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://switch-electric.eu/de/author/admin/</author_url><title>OTA600P3B</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="mAyKkGgjuW"&gt;&lt;a href="https://switch-electric.eu/de/product/ota600p3b/"&gt;OTA600P3B&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://switch-electric.eu/de/product/ota600p3b/embed/#?secret=mAyKkGgjuW" width="600" height="338" title="&#x201E;OTA600P3B&#x201C; &#x2013; Switch Electric" data-secret="mAyKkGgjuW" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;